قیمت ها را با ما چک کنید:

تلفن تماس:

021-77642617

021-77643569

09128352023

پشتیبانی آنلاین یاهو

فروش

پشتیبانی

کابل دو متریLC TO LC

کابل  دو متریLC TO LC
مدل کالا: AJ835A
موجودی: در انبار
قیمت: 140,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 140,000 تومان

HP AJ835A 2m OM3 50/125um LC/LC Multi Mode Laser Enhanced Cable

 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:



پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروش سرور های HP و لوازم جانبی سرور اچ پی(MR. HP) محفوظ است. @ 2018
GoStats is a cool hit counter you can be proud of.